| DIMENSION IN INCHES | 16.0 " |
| MATERIAL | полиестер |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | ACER |
| MODEL: | STARTER KIT 16 GP.ACC11.03V |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 16.0 " |
| MATERIAL: | полиестер |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711474776525 |




















