| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ | полиестер |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | STARTER KIT 16 GP.ACC11.03V |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | полиестер |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711474776525 |







i
"" до 4 дни
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ | полиестер |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | STARTER KIT 16 GP.ACC11.03V |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | полиестер |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711474776525 |
Общо цена:30.80 €/60.24 лв.