| DIMENSION IN INCHES | 12.0 " |
| MATERIAL | НЕОПРЕН |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | 11-12" BFM1112-RR /RED |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 12.0 " |
| MATERIAL: | НЕОПРЕН |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| EAN | 8020252081079 |









i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 12.0 " |
| MATERIAL | НЕОПРЕН |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | 11-12" BFM1112-RR /RED |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 12.0 " |
| MATERIAL: | НЕОПРЕН |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| EAN | 8020252081079 |