| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 12.0 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | 11-12" BFM1112-BK |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 12.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 8020252081017 |









i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 12.0 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | 11-12" BFM1112-BK |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 12.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 8020252081017 |