| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ТЕКСТИЛ |
| ЦВЯТ | ЛИЛАВ |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | XB1805 15.6" Purple |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ТЕКСТИЛ |
| ЦВЯТ: | ЛИЛАВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 3800202095272 |



| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ТЕКСТИЛ |
| ЦВЯТ | ЛИЛАВ |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | XB1805 15.6" Purple |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ТЕКСТИЛ |
| ЦВЯТ: | ЛИЛАВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 3800202095272 |