| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАТ |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | CNE-CBP5DB4 |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАТ |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 5291485001988 |



i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАТ |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | CNE-CBP5DB4 |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАТ |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 5291485001988 |