| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | BLACK |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | NITRO URBAN 15.6 GP.BAG11.02E |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 4711121027048 |








i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | BLACK |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | NITRO URBAN 15.6 GP.BAG11.02E |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 4711121027048 |