| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | BLACK |
| Brand | ACER |
| MODEL: | NITRO URBAN 15.6 GP.BAG11.02E |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | BLACK |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 4711121027048 |








i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | BLACK |
| Brand | ACER |
| MODEL: | NITRO URBAN 15.6 GP.BAG11.02E |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | BLACK |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 4711121027048 |