| DIMENSION IN INCHES | 14.5 " |
| COLOUR | GREY |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | YOGA 14.5 GREY GX41K68624 |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.5 " |
| COLOUR: | GREY |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| WARRANTY: | 6 MONTHS |
| EAN | 195892078500 |




i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 14.5 " |
| COLOUR | GREY |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | YOGA 14.5 GREY GX41K68624 |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.5 " |
| COLOUR: | GREY |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| WARRANTY: | 6 MONTHS |
| EAN | 195892078500 |