| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.5 " |
| ЦВЯТ | GREY |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | YOGA 14.5 GREY GX41K68624 |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.5 " |
| ЦВЯТ: | GREY |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | 6 МЕСЕЦА |
| EAN | 195892078500 |






i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.5 " |
| ЦВЯТ | GREY |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | YOGA 14.5 GREY GX41K68624 |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.5 " |
| ЦВЯТ: | GREY |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | 6 МЕСЕЦА |
| EAN | 195892078500 |