| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ТЕКСТИЛ |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | XB1801G 15,6" |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ТЕКСТИЛ |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202091458 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ТЕКСТИЛ |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | XB1801G 15,6" |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ТЕКСТИЛ |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202091458 |