| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИТЕКС |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | NICE LIFE 13,3"/101521/216528 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИТЕКС |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4047443333520 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИТЕКС |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | NICE LIFE 13,3"/101521/216528 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИТЕКС |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4047443333520 |