| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TRUST |
| МОДЕЛ: | 16 BOLOGNA BLACK 24447 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 8713439244472 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TRUST |
| МОДЕЛ: | 16 BOLOGNA BLACK 24447 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 8713439244472 |