| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 12.0 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | 11-12" BFM1112-B /BLUE |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 12.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ: | СИН |
| EAN | 8020252080980 |









i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 12.0 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | 11-12" BFM1112-B /BLUE |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 12.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ: | СИН |
| EAN | 8020252080980 |