| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | ACER |
| MODEL: | PRED.URBAN 15.6 GP.BAG11.027 |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | СИВ |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 4711121002014 |







i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | ACER |
| MODEL: | PRED.URBAN 15.6 GP.BAG11.027 |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | СИВ |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 4711121002014 |