| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ТЕКСТИЛ |
| COLOUR | ЧЕРЕН/СИВ |
| Brand | XMART |
| MODEL: | XB1800B |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ТЕКСТИЛ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202091687 |







i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ТЕКСТИЛ |
| COLOUR | ЧЕРЕН/СИВ |
| Brand | XMART |
| MODEL: | XB1800B |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ТЕКСТИЛ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202091687 |