| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТИЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | XMART |
| MODEL: | DROP PROOF CASE DPC-16BK |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТИЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 3800202100013 |





i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТИЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | XMART |
| MODEL: | DROP PROOF CASE DPC-16BK |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТИЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 3800202100013 |