| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТИЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | DROP PROOF CASE DPC-16BK |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТИЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 3800202100013 |





i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТИЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | DROP PROOF CASE DPC-16BK |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТИЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 3800202100013 |