| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | NEREUS CARRY BAG/16 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4716659299356 |



| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | NEREUS CARRY BAG/16 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4716659299356 |