| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | ПЛАТ |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | JERSEY 14" /185628 |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | ПЛАТ |
| COLOUR: | СИВ |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 4047443405371 |






| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | ПЛАТ |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | JERSEY 14" /185628 |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | ПЛАТ |
| COLOUR: | СИВ |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 4047443405371 |