| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | НЕОПРЕН |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | 13-14" BFC1314 /RED |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | НЕОПРЕН |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 844668005560 |



i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | НЕОПРЕН |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | 13-14" BFC1314 /RED |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | НЕОПРЕН |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 844668005560 |