| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | BLACK |
| Марка | THULE |
| МОДЕЛ: | TLBP216 LITHOS 15.6 BLACK |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 85854253369 |








i
"" до 4 дни
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | BLACK |
| Марка | THULE |
| МОДЕЛ: | TLBP216 LITHOS 15.6 BLACK |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 85854253369 |