| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | BLACK |
| Brand | THULE |
| MODEL: | TLBP216 LITHOS 15.6 BLACK |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | BLACK |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| EAN | 85854253369 |








i
"" in 4 days
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | BLACK |
| Brand | THULE |
| MODEL: | TLBP216 LITHOS 15.6 BLACK |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | BLACK |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| EAN | 85854253369 |