| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | рециклирана пластмаса |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | 15.6" GLOBAL BLUE BKBTK2-B |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | рециклирана пластмаса |
| ЦВЯТ: | СИН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 8020252192584 |











i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | рециклирана пластмаса |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | 15.6" GLOBAL BLUE BKBTK2-B |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | рециклирана пластмаса |
| ЦВЯТ: | СИН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 8020252192584 |