| ТИП АКСЕСОАР | ЧАЙ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 270 ml |
| Марка | LUIGI FERRERO |
| МОДЕЛ: | FR-8072 2 БР. |
| ТИП АКСЕСОАР: | ЧАЙ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 270 ml |
| EAN | 3800139291068 |








2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
Комплектът съържа чаши за чай и кафе с дръжка с вместимост 270ml - 2 броя размери на чашата: Ø9.5xH12.2cm. Изработени от боросиликатно стъкло, което издържа на температури в диапазон 0 - 300 °С. Двойните стени гарантират запазване на температурата на напитката за по-дълго време като в същото време предпазва пръстите ви от опарване при хващане. Подходяща за почистване в съдомиялна машина, както и подходяща за ползване в микровълнова печка.

| ТИП АКСЕСОАР | ЧАЙ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 270 ml |
| Марка | LUIGI FERRERO |
| МОДЕЛ: | FR-8072 2 БР. |
| ТИП АКСЕСОАР: | ЧАЙ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 270 ml |
| EAN | 3800139291068 |