| ТИП АКСЕСОАР | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 220 ml |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | DELONGHI DLSC312 |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 220 ml |
| EAN | 8004399324794 |





i
"" Днес
| ТИП АКСЕСОАР | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 220 ml |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | DELONGHI DLSC312 |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 220 ml |
| EAN | 8004399324794 |