| МОЩНОСТ | 400 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MMR08A1 |
| ТИП: | ЧОПЪР |
| МОЩНОСТ: | 400 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.500 kg |
| EAN | 4242002742816 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 400 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MMR08A1 |
| ТИП: | ЧОПЪР |
| МОЩНОСТ: | 400 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.500 kg |
| EAN | 4242002742816 |
Общо цена:52.10 €/101.90 лв.