| ТИП ДЕТЕКТОР | ДИГИТАЛЕН |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА | 100 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. | 50 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | UniversalDetect |
| ТИП ДЕТЕКТОР: | ДИГИТАЛЕН |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА: | 100 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ.: | 50 мм |
| АВТОМАТИЧНО КАЛИБРИРАНЕ: | Да |
| ЗВУКОВ СИГНАЛ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.340 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4059952648255 |





