| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 10.1 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1280 X 800 |
| Марка | KODAK |
| МОДЕЛ: | RCF-1013W WI-FI |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS LCD |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 10.1 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 25.7 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1280 X 800 |
| ЧЕТЕЦ ЗА КАРТИ: | SD/SDHC/MMC |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | JPEG,JPG,PNG,MP3,MP4,3GP,WAV |
| USB: | Да |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 32GB |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6972072900288 |










