| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 10.1 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1280 X 800 |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | DF1024W |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS LCD |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 10.1 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 25.7 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1280 X 800 |
| ЧЕТЕЦ ЗА КАРТИ: | MICRO SD |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | JPEG,JPG,PNG,HEIC,MP3,MP4,3GP |
| USB: | Да |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 32 GB |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202099973 |











