| ПАМЕТ | 4 GB |
| Марка | OLYMPUS |
| МОДЕЛ: | VN-541PC |
| ПАМЕТ: | 4 GB |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ: | WMA |
| ПОРТОВЕ: | microUSB |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 2 X AAA |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4545350050719 |







i
"" Днес
| ПАМЕТ | 4 GB |
| Марка | OLYMPUS |
| МОДЕЛ: | VN-541PC |
| ПАМЕТ: | 4 GB |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ: | WMA |
| ПОРТОВЕ: | microUSB |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 2 X AAA |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4545350050719 |