| MEMORY | 4 GB |
| Brand | OLYMPUS |
| MODEL: | VN-541PC |
| MEMORY: | 4 GB |
| PLAYABLE FORMATS: | WMA |
| PORTS: | microUSB |
| BATTERY TYPE: | 2 X AAA |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4545350050719 |







i
"" Today
| MEMORY | 4 GB |
| Brand | OLYMPUS |
| MODEL: | VN-541PC |
| MEMORY: | 4 GB |
| PLAYABLE FORMATS: | WMA |
| PORTS: | microUSB |
| BATTERY TYPE: | 2 X AAA |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4545350050719 |