| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/ ТЕРАКОТ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 110.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 1.70 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 110x1.7x22.23 |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/ ТЕРАКОТ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 110.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.70 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/КЕРАМИКА |
| МОДЕЛ: | 110x1.7x22.23 |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/ ТЕРАКОТ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 110.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.70 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/КЕРАМИКА |
| EAN | 3165140415897 |


