| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/ ТЕРАКОТ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 115.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.20 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 1.20 мм |
| Марка | RAIDER |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/ ТЕРАКОТ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 115.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.20 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.20 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.120 kg |
| EAN | 3800972016415 |




