| ДИСК ЗА | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 1.70 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 125x1.7x22.23 |
| ДИСК ЗА: | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.70 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ТУХЛА, КАМЪК, БЕТОН |
| EAN | 3165140415934 |




