| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА БЕТОН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 125x2x22.23 |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА БЕТОН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 2.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА РЯЗАНЕ НА ТУХЛА/БЕТОН |
| EAN | 3165140415996 |


