| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/ ТЕРАКОТ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 38.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 3.20 мм |
| Марка | DREMEL |
| МОДЕЛ: | 38x3.2 |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/ ТЕРАКОТ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 38.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 3.20 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/КЕРАМИКА |
| EAN | 8710364042883 |


