| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/ ТЕРАКОТ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 115.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 1.60 мм |
| Марка | KLINGSPOR |
| МОДЕЛ: | 115x1.6x22.23 |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/ ТЕРАКОТ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 115.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.60 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ФАЯНС |
| EAN | 4014855218431 |




