| ДИСК ЗА | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 180.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.20 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | 180x2x22.2 |
| ДИСК ЗА: | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 180.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.20 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 2.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | БЕТОН, ТУХЛА, ФАЯНС |
| EAN | 3800123126437 |


