| ДИСК ЗА | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 230.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.20 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-DD04 230x2x22.2 |
| ДИСК ЗА: | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 230.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.20 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | БЕТОН, ТУХЛА, ФАЯНС |
| EAN | 3800123126482 |


