| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 1.20 мм |
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ: | DT43904-QZ 125x1.2x22.23 |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.20 мм |
| EAN | 5035048545454 |


