| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 1.00 мм |
| Марка | WURTH |
| МОДЕЛ: | 125x1x22.23 |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | "МЕТАЛ, ИНОКС" |
| EAN | 8605021329356 |


