| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 230.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 1.90 мм |
| Марка | WURTH |
| МОДЕЛ: | 230X1.9x22.23 |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 230.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.90 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | "МЕТАЛ, ИНОКС" |
| EAN | 8605021329370 |


