| ДИСК ЗА | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 230.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 6.00 мм |
| Марка | ZAI |
| МОДЕЛ: | 230х6х22.23 |
| ДИСК ЗА: | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 230.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 6.00 мм |
| EAN | 3800219760330 |


