| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 115.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 1.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 115x1x22.23 |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 115.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.00 мм |
| EAN | 3165140668866 |




