| ДИСК ЗА | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 115.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 115x22.23 |
| ДИСК ЗА: | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 115.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-13 300/МИН. |
| EAN | 3165140786706 |


