| ДИСК ЗА | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| Марка | WURTH |
| МОДЕЛ: | 125x22.23 |
| ДИСК ЗА: | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| EAN | 8605021356277 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ДИСК ЗА | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| Марка | WURTH |
| МОДЕЛ: | 125x22.23 |
| ДИСК ЗА: | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| EAN | 8605021356277 |