| ДИСК ЗА | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 65.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 65 мм |
| ДИСК ЗА: | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 65.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-12 250/МИН. |
| EAN | 3165140389204 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ДИСК ЗА | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 65.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 65 мм |
| ДИСК ЗА: | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 65.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-12 250/МИН. |
| EAN | 3165140389204 |