| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 210.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 30.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ | 64 |
| Марка | BOSCH |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА АЛУМИНИЙ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 210.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 30.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ: | 64 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-7 000/МИН. |
| EAN | 3165140891127 |


