| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 254.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 30.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ | 40 |
| Марка | BOSCH |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА ДЪРВО |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 254.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 30.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ: | 40 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-6 000/МИН. |
| EAN | 3165140891059 |


